← Zpět na přehled realizací

Areál Rybníček

Blatnice pod Svatým Antonínkem, Česká republika

www.resortrybnicek.cz

Kde:Blatnice pod Svatým Antonínkem  
Kdy:07/2018-06/2019  
Co:2 vnitřní nerezové bazény, 1 venkovní nerezový bazén 
Finan. objem baz. technologie a nerezových bazénů:12,8 mil. Kč bez DPH
Celková plocha bazénů:341,5 m2
Celkový objem bazénů:387,75 m3

 

Nevyhovující stav původního letního koupaliště v obci Blatnice pod Svatým Antonínkem se rozhodl změnit soukromý investor, který tak malebné a turisticky vyhledávané vinařské oblasti v podhůří Bílých Karpat zvýšil atraktivitu. Celý původní areál byl kompletně zrekonstruován, tak aby vyhovoval současným technickým a hygienickým požadavkům a zároveň, aby uspokojil náročného klienta. Do původního betonového venkovního bazénu byl vsazen nový nerezový víceúčelový bazén, který nově dává koupališti moderní a luxusní design. V budově původního zázemí a šaten, vznikla wellness část s bazény a saunami. Nově je součástí této provozní budovy také restaurace a ubytování ve vkusně zařízených pokojích. V areálu dál najdete multifunkční hřiště, vinný sklípek, apartmány či pódium pro kulturní akce.   

 

Vnitřní nerezový koupelový bazén slouží především pro relaxaci. Nabízí vzduchovou masážní lavici, dnovou perličku a vodní chrlič. Vnitřní nerezový whirlpool mohou užívat až 4 osoby současně a prostřednictvím podvodních vzduchových atrakcí si mohou nechat uvolnit tělo ve vodě o teplotě 36°C. Každý z těchto bazénů je řešen vlastním filtračním okruhem, s vlastní filtrací, vyrovnávací nádrží, čerpadly, dmychadly i automatickým dávkováním chemikálii. Bazénová technologie je umístěna přímo pod bazénovou vanou.   

 

Venkovní nerezový víceúčelový bazén je řešen jedním samostatným filtračním okruhem s celkovým oběhovým výkonem filtrace 200,0 m3/hod. Čistou a hygienicky nezávadnou vodu zabezpečují dnové rozvody, které přivádí upravenou vodu do bazénu, vyrovnávací nádrž, oběhová filtrační čerpadla, 3 pískové filtrační nádoby s průměrem 2000 mm a výškou vícevrstvé filtrační náplně 1000 mm, automatické dávkovací zařízení chemikálií s kontinuálním měření kvality vody.  Bazén je chytře rozdělen na tři části. Plavecká část je určená pro aktivní jedince, nabízí 3 dráhy o délce 25m. Relaxační část je od té plavecké oddělená houpacím zálivem. V této zóně mohou návštěvníci odpočívat na masážních vzduchových lavicích nebo si mohou nechat masírovat záda a šíji vodním nerezovým chrličem a dělem. Poslední částí bazénu je jeho dětská zóna s nízkou hladinou vody, vodním ježkem a nerezovou skluzavkou v designu medvídka. 

 

Pro tyto bazény a jejich bazénové atrakce firma INOX SERVIS s.r.o. dodala a namontovala nerezové bazény, příslušnou bazénovou technologii, potrubní rozvody i související elektroinstalaci a MaR. Výše uvedené firma INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro společnost TUFÍR, spol. s r. o. na základě patřičné smlouvy o dílo.

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample