O nás

OD MYŠLENKY K  REALIZACI

Vznikli jsme již v roce 2008. Zabýváme se dodávkou a montáží technologických zařízení ve vodohospodářských odvětvích, dále působíme v oblasti zpracovatelského a chemického průmyslu, teplárenství a energetiky. Jsme držiteli mezinárodních certifikátů pro normalizaci ISO utvrzujících náš systém kvality managementu, ochrany zdraví při práci a odpovědnosti vlivu na životní prostředí. V současné době je u nás zaměstnáno více než 35 spokojených pracovníků. Ve své strategii reagujeme na nové trendy v průmyslovém odvětví, nabízíme zákazníkům inovativní produkty a služby šité na míru jejich potřebám. Nebojíme se vstupovat do nových oblastí podnikání. Proto jsme na podzim roku 2014 založili novou pobočku BAZÉNY

 

Během krátké chvíle jsme se díky naší, více než patnáctileté, praxi ve sféře bazénové technologie rychle zařadili mezi špičku v oboru. Opíráme se o zkušenosti s projekty, dodávkou a montáží bazénové technologie pro největší aquaparky v České republice i v zahraničí.

 

 

 

 

 

 

 

Zpracujeme s pečlivostí PROJEKTY v různých úrovních náročnosti, od základní bazénové technologie pro privátní bazén přes sofistikovanou bazénovou technologii pro aquapark. Projektujeme v programech AutoCAD 2015 a Revit MEP 2015 od firmy Autodesk. Díky oběma těmto moderním projekčním softwarům navrhneme projekty v 2D i 3D variantě. V případě potřeby poskytneme na projekt vlastní autorizaci.Poskytujeme klientům ty nejkvalitnější služby a zkušenosti v oboru.

 

Zajistíme profesionální DODÁVKU a MONTÁŽ potrubních rozvodů a prvotřídních technologických zařízení pro úpravu vody v privátních i veřejných bazénech různých materiálních provedení (nerez, fólie, keramika, akrylát). Provádíme rekonstrukce, opravy a modernizace již starších zařízení bazénového typu.

 

Na námi realizované zakázky nabízíme i pravidelný SERVIS bazénové technologie. Naši odborně vyškolení servisní technici s dlouholetou praxí zařídí kompletní údržbu bazénové technologie během celého roku a v případě potřeby pružně obstarají její opravu či výměnu. Na počátku koupací sezóny připravíme bazény k provozu a naopak na konci sezóny bazény profesionálně zazimujeme. Není pro nás překážkou, poskytnout servisní služby na stavby, které jsme původně nerealizovali.

Poskytujeme klientům ty nejkvalitnější služby a zkušenosti v oboru: