← Zpět na přehled realizací

Letní koupaliště

Jalubí, Česká republika

www.jalubi.eu

 
Kde:Jalubí, Česká republika  
Kdy:04-06/2017  
Co:venkovní víceúčelový nerezový bazén
Finanční objem bazénové technologie:1,8 mil. Kč bez DPH
Celková plocha bazénu:430,0 m2
Celkový objem bazénu:537,0 m3

Nevyhovující stav původního letního koupaliště v obci Jalubí donutil tamější zastupitelstvo k rekonstrukci. Do původního betonového bazénu byl vsazen nový nerezový bazén, který nově dává koupališti moderní a luxusní design. Bazén je chytře rozdělen na dvě části plaveckou a dětskou. Jeho atraktivita je zvýšena především množstvím atrakcí v dětské zóně, která naláká hlavně rodiny s dětmi k vodním radovánkám.

Bazénová voda cirkuluje v jednom společném filtračním okruhu. Čistou a hygienicky nezávadnou vodu zabezpečují dnové rozvody, které přivádí upravenou vodu do bazénu, vyrovnávací nádrž, oběhová čerpadla, filtry s vícevrstvou filtrační náplní, automatické dávkovací zařízení chemikálií.  S myšlenkou ušetřit budoucí provozní náklady je do systému recirkulace vřazen systém dávkování aktivního uhlí, které eliminuje vázaný chlor.

Pro tento  venkovní víceúčelový nerezový bazén a jeho bazénové atrakce firma INOX SERVIS s.r.o. dodala a namontovala bazénovou technologii a potrubní rozvody. Výše uvedené firma INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro společnost STAMOS, spol. s r. o. na základě patřičné smlouvy o dílo.

sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample