← Zpět na přehled realizací

Čadca venkovní koupaliště

Čadca, Slovensko

www.plavarencadca.sk

Kde:Čadca, Slovensko  
Kdy:09/2016-06/2017  
Co:venkovní víceúčelový nerezový bazén
Investiční náklady celkem:1,9 mil EUR včetně DPH
Finanční objem bazénové technologie:152 tis. EUR bez DPH
Celková plocha bazénu:480,0 m2
Celkový objem bazénu: 570,0 m3

 

K Městské plovárně v obci Čadca od letošní sezóny nově patří i vizuálně atraktivní venkovní koupaliště, které nabízí vyžití pro široké spektrum uživatelů. Na své si zde přijdou nejmenší návštěvníci v dětské části s malou hloubkou vody, k radovánkám je vybízí vodní ježek a prskající hroch. V relaxační části je prostor pro uvolnění prostřednictvím vodních a vzduchových atrakcí. Bazén myslí i na aktivní jedince, kteří si zde pohodlně zaplavou ve třech plaveckých dráhách o délce 25m. Bazén má také dojezdovou část, sloužící jako dojezd z barevné skluzavky.

 

Cirkulace bazénové vody je řešena jedním filtračním okruhem. O čistou a hygienicky nezávadnou vodu se starají dnové trysky, které přivádí upravenou vodu do bazénu, vyrovnávací nádrže, oběhová čerpadla, filtry s vícevrstvou filtrační náplní, automatické dávkovací zařízení chemikálií.  Voda v bazénu je ohřívána pomocí teplovodního výměníku zařazeného do okruhu cirkulace bazénové vody.

 

Pro tento  venkovní víceúčelový nerezový bazén a jeho bazénové atrakce firma INOX SERVIS s.r.o. dodala a namontovala bazénovou technologii a potrubní rozvody včetně související elektroinstalace a měření a regulace. Výše uvedené firma INOX SERVIS s.r.o. prováděla pro společnost BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. na základě patřičné smlouvy o dílo.

 
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample
sample